Vítejte v naší kavárně a bistru, kde se otevírá svět neodolatelných chutí a kulinářských zážitků. Jsme tady pro vás, abyste si mohli vychutnat širokou škálu lahodných výrobků, které pohladí vaše smysly a potěší váš chuťový profil.

Naše vášnivá oddanost kvalitě začíná každým šálkem vůní bohaté a dokonale připravené kávy. Každý doušek je cestou do světa aromat, které probouzejí vaše sentry a dodávají energii pro celý den. A pokud byste si přáli něco sladkého, naše dezerty jsou jako malé umělecké skvosty na talíři, které skloubí vynikající chuť s estetickým požitkem.

Chlouba našeho bistra spočívá i v našich plněných bagetách. Každý kousíček je stvořen s láskou ke kvalitním surovinám a mistrovskou rukou. Nenechte si ujít tu možnost zakusit jedinečnou kombinaci čerstvých ingrediencí, které se prolínají v dokonalém tanečku chutí na vašem jazyku.

Naše poslání zahrnuje nejenom sladkosti a svačinky, ale také společnost a pohodu. Chceme, abyste se u nás cítili jako doma, abyste si mohli vychutnat každý okamžik strávený u nás. Proto jsme vytvořili prostředí, kde se smích prolíná s konverzací a kde čas plyne v poklidu.

A co by to bylo za bistro bez skvělého vína a šumivých lahůdek? Naše skvostná kolekce vín, prosecca a šampaňských vás zavede na výlet do světa odrůd, vůní a chuťových nuancí. A abyste mohli tuhle záživnou degustaci doprovodit něčím lehce pikantním, naše Tapas jsou tu, aby uspokojily vaše chuťové pohárky drobnými lahůdkami, které se skvěle doplňují s vaším skleničkou.

MDY0MTY5